• darkblurbg

Psí salon Děčín

Koupání psů a koček

Pokud nebudete chtít vykoupat svého pejska u nás je třeba ho před stříháním připravit doma. Vykoupejte proto svého pejska/kočičku jeden den před zamýšlenou úpravou kožíšku. Srst se tak lépe upravuje, což je lepší, jak pro naše psí kadeřníky, tak i pro vašeho pejska. V našem salonu na koupání používáme kvalitní šampony značky GOTTLIEB, kdy máme k dispozici celou řadu. Skvělý pomocník je také FURMINÁTOR, kterým se vyčesává podsada po koupeli, aniž by bylo třeba stříhání. Je určen pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy. V našem salonu je možné vaše pejsky, kteří jsou většího vzrůstu a nestříhají se, pouze vykoupat a vyčesat. (labrador, zlatý retrívr, atd.)

 • koupání doma
 • šampony značky GOTTLIEB
 • furminátor

Stříhání psů a koček

Provádíme stříhání psů a koček všech plemen. Naši práci si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie, kam budeme po souhlasu majitelů stříhaných pejsků/kočiček fotografie neustále přidávat, abyste za prvé viděli naši práci, za druhé si možná vyberete nový střih pro svého pejska či vaši kočičku.

Na stříhání psů/koček je třeba se předem objednat, abychom na stříhání měli dostatek času a prostor se vašemu pejskovi či kočičce plně věnovat. V sekci kontakty naleznete telefonní i emailové spojení.

Pozor - prozatím neprovádíme trimování srsti u hrubosrstých plemen psů.

 • stříhání psů všech plemen
 • objednávky
 • trimování neprovádíme

Drápky, uši

Provádíme vytrhávání chloupků z uší, kdy psí ouška jsou velice mastná, a tak je třeba je před samotným vytrháváním zasypat depilačním ušním pudrem (používáme značku BIO-GOOM).

Ten ucho vysuší a chloupky se pak bezbolestně vytrhají. Zároveň pudr zabraňuje zápachu z uší.

Důležitá je také péče o drápky, kdy pravidelné stříhání drápků zabraňuje přerůstání lůžka a pomáhá tak psům v bezproblémové chůzi.

 • vytrhávání chloupků z uší
 • stříhání drápků

 
 

 
 
 

Frog renovace

Psí salon Pivovar

Psí salon Pivovar v Děčíně vám nabízí stříhání psů všech plemen. Důvodem vzniku psího salonu ve spolupráci s kadeřnickým salonem Freestyle byly nápady a požadavky našich klientů. Nechali jsme se inspirovat vašimi nápady, a tak nyní můžete využít kadeřnické a kosmetické péče pro sebe, a zatím co o vás budeme pečovat ve Freestylu, bude postaráno i o vašeho pejska.

Vyjdete od nás proměněni jako ze škatulky.

Frog renovace

Salon

Hledáte-li salon pro psy na úrovni, kde bude o vašeho pejska šetrně a s láskou postaráno, pak jsme tady pro vás. Jak již bylo řečeno, salon pro psy vznikl na základě nápadů klientek kadeřnického salonu Freestyle.

Ať je váš pejsek jakéhokoliv plemene, u nás se o něj postaráme. Profesionální přístup a zkušenost práce se zvířaty našich zaměstnanců jsou naší předností. Na střihu vašeho pejska se s kadeřnicí pro psy předem domluvíte.

Naše zkušenosti a dovednosti

Náš salon působí na trhu již od roku 2009, a tak se u nás setkáte s profesionálním přístupem. Používáme produkty od značky TRIXIE, GOTTLIEB a jiné. Například TRIXIE zubní mentolovou pastu na čištění zoubků, kdy pravidelným čištěním zubů zabraňujete tvorbě zubního kamenu, zánětu dásní a zápachu z tlamy. Dále doporučujeme CLEAR SPOTON, což je pipetka na hubení blech a klíšťat, která působí po dobu 8 týdnů. Cena se pohybuje v rozmezí 120 – 185,- dle váhy psa. Pokud k nám přijde pejsek na kompletní úpravu, nejprve ho vykoupeme, po té vysušíme a srst rozčešeme, abychom se dostali k samotnému střihu, který volíme dle přání zákazníka. Následuje stříhání drápků, čištění oušek a finální úpravy. Při závěrečné fázi je možné použít psí parfém KELCO MEANS NATURAL, kdy váš pejsek půjde domů voňavý. Nově také nabízíme dočasnou grafiku, kdy se vaši pejskové můžou pochlubit vystříhaným obrazcem na určitém místě. Naším cílem je, abyste se k nám rádi vraceli.

Nabzíme následující služby

 1. Stříhání psů
 2. Koupání psů
 3. Sušení psů
 4. Čištění uší
 5. Rozčesávání psí srsti
 6. Čištění psích zubů
 7. Stříhání psích drápků
 8. Dočasnou grafiku
 9. Aplikace přípravku na hubení blech a klíšťat

Rychlý kontakt


Partneři

Freestyle

Redostav

Free Caffe Centrum Pivovar

Nedávné události

 • I kočičí mazlíčky

  Nově od měsíce KVĚTNA přijímáme na stříhání také vaše kočičí mazlíčky.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Psí salon Pivovar
Sofijská 2/3
405 02 Děčín IV-Letná
OC Pivovar
Tel.: +420 725 724 640
E-mail: pivovarpsi@seznam.cz

Sledujte nás